Świdwin

Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Świdwin
Świdwin - Wiadomości i Wydarzenia

Świdwin - Wiadomości i Wydarzenia

Informacje ze Świdwina i powiatu świdwińskiego. Imprezy w mieście. Zamek w Świdwinie. Pogoda

 • W piątek połczyńskie Centrum Kultury zatrzęsie się od ciężkich muzycznych brzmień za sprawą koncertu PYZIOLE 2014, będącego wspomnieniem Michała Pyziaka, który cztery lata temu zginął w wypadku.

  PYZIOLE 2014: Mocne brzmienie z myślą o Michale

  W piątek połczyńskie Centrum Kultury zatrzęsie się od ciężkich muzycznych brzmień za sprawą koncertu PYZIOLE 2014, będącego wspomnieniem Michała Pyziaka, który cztery lata temu zginął w wypadku.

 • Prawybory z Głosem, oddaj swój głos!

  Prawybory z Głosem, oddaj swój głos!

  Dostajemy od Państwa kolejne SMS-y, które są wyrazem poparcia lub dezaprobaty dla kandydatów na prezydentów, burmistrzów, wójtów oraz startujących do rad gmin, powiatów i sejmiku. Przypominamy, że właśnie na tych kandydatów można oddawać głosy w...

 • Pożyczki z programu JEREMIE zawieszone do odwołania

  Pożyczki z programu JEREMIE zawieszone do odwołania

  Nawet zerowe oprocentowanie przy dużych kwotach. Udzielanie korzystnych - unijnych - pożyczek dla firm zostało zawieszone w całym województwie zachodniopomorskim.

 • Jaromir Kaczanowski, prezes browaru Furhmann w Połczynie Zdroju, podczas majowej, uroczystej gali 46. Koszalińskich Dni Techniki odbiera statuetkę Gryfa za piwo "Połczyńskie Zdrojowe”, które zostało "Zachodniopomorskim Produktem 2014”.

  Nasze Dobre 2014: Połczyńskie produktem roku

  Browar Fuhrmann to marka znana nie tylko w regionie zachodniopomorskim, wielokrotnie nagradzana za swoje produkty. To tu wytwarzane jest piwo "Połczyńskie Zdrojowe”, które już zbiera laury za jakość.

Imprezy

Polecamy
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Brak ankiety.
Oferty dnia

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.