AZS Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia. Bój o brązowy medal nadal nie rozstrzygnięty!

AZS Politechnika Koszalińska ciągle w grze.
AZS Politechnika Koszalińska ciągle w grze. Jacek Wójcik
Po najbardziej emocjonującym meczu sezonu i dogrywce, w której mogły zaważyć się losy zwycięstwa Politechniki, akademiczki uległy we własnej hali Vistalowi Łączpol Gdynia 20:22.

Za tydzień w sobotę (prawdopodobnie o 18.00) decydująca bitwa. Jej zwycięzca zakończy sezon na trzecim miejscu.
Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Vistalu. W drugiej połowie Politechnika zagrała zdecydowania mocniej w obronie i po emocjach w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry, doprowadziły do remisu po 18:18, po rzucie Aleksandry Kobyłeckiej.
W dogrywce bramkarka Vistalu Małgorzata Gapska, która rozegrała fenomenalny mecz, pozbawiła Politechnikę marzeń o fecie medalowej w Koszalinie.

KU AZSPolitechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 20:22 (8:14; 18:18; 19:20)

KU AZS Politechnika Koszalińska: Szywierska, Morawska, Piechnik - Chmiel 6, Kobyłecka 6, Dąbrowska 3, Dworaczyk 3, Lisewska 1, Matuszczyk 1, Łach, Nowicka, Muchocka, Odrowska, Rybicka, Szafulska
Kary: Chmiel 2 min

Vistal Łączpol Gdynia: Gapska, Galewska, Kowalczyk - Koniuszaniec 5, Kulwińska 5, Andrzejewska 4, Kalska 3, Krnic 2 , Petrinja 3, Białek, Duran, Janiszewska, Kozłowska, Krnic , Królikowska, Pawłowska, Ziemenowicz, Zych
Kary: Andrzejewska, Duran, Koniuszaniec, Petrinja, Zych - po 2 min.