Dwa mecze, 6 punktów. Olimp Gościno - Stilon II Gorzów 4:1 (2:1)

Malwina Grzelak (z prawej) zdobyła pierwsze 3 gole w rundzie wiosennej. Był to jej trzeci już hattrick w sezonie 2014/15. Jacek Wójcik
Victoria trzyma dystans. Olimp coraz bliżej utrzymania.

Pierwsze na wiosnę zwycięstwo odniosły piłkarki z Sianowa. W meczu z ostatnim w tabeli zespołem z Luzina strzelił 6 goli. W tabeli nadal są jednak drugie, za Polonią Środa Wlkp., która również w 11. kolejce sięgnęła po komplet punktów.

Mecz w Sianowie od początku toczył się przy przewadze miejscowych. Na pierwszego gola czekano jednak do 26. min, gdy na strzał z ok. 25 m zdecydowała się Karolina Struszczyk. Wynik podwyższyła Klaudia Saganowska (35.). Pierwsza połowa zakończyła się mocnym akcentem. W 45. min Malwina Grzelak wykorzystała podanie Doroty Kornackiej, a w doliczonym czasie po zespołowej akcji trafiła Patrycja Nastała. W drugiej połowie dwa gole dołożyła Grzelak, kompletując hattricka.

Olimp Gościno - Stilon II Gorzów 4:1 (2:1)
0:1 i 0:2 Fecycz (24. i 58.), 1:2 GSS (84.).
Olimp: Siudowska - Adamska, Kołodziejczyk, Dondaj, Chmielewska, Rembiś, Paprocka, Szymańska, FecyczIII, Szczygielska (46. Wiśniewska), Ostrogórska (70. Knapik).

Beniaminek z Gościna, którego celem jest utrzymanie w gronie drugoligowców, w 24. min stracił gola po strzale Natalii Buczkowskiej (córka dyrektora SP w Lejkowie!). Jeszcze przed przerwą Olimp odpowiedział golami Wiktorii Paprockiej (pierwszy po rzucie rożnym i strzale głową).
W drugiej połowie Olimp, grając bez kontuzjowanej Dominiki Szczygielskiej (3 tygodnie przerwy), kontrolował spotkanie. Cenną wygraną przypieczętowały trafienia Agnieszki Fecycz i Kornelii Wiśniewskiej (efektowny lob nad bramkarką).

UKS Victorii SP2 Sianów - GOSRiT Luzino 6:0 (4:0)
1:0 Struszczyk (26.), 2:0 K. Saganowska (35.), 3:0 Grzelak (45.), 4:0 Nastała (45+1), 5:0 i 6:0 Grzelak (64. i 85.).
Victoria: Chwastek - Buszowiecka (80. Wojciechowska), Pencherkiewicz, Malinowska (46. A. Saganowska), Struszczyk, Krupienko (60. RogowiczI), Kornacka, Trzeciak (72. Cieplak), K. Saganowska, Nastała (62. Wodarczyk), Grzelak.