Korki na Morskiej w Koszalinie. Wprowadzono ruch wahadłowy [wideo]

Dodano: 23 stycznia 2014, 7:00 Autor:

Budowa ulic w mieście to też utrudnienia dla kierowców. Na ul. Morskiej trwa budowa ronda. Do najbliższego poniedziałku przewidziano tu ruch wahadłowy.Kierowcy narzekają.
Budowa ulic w mieście to też utrudnienia dla kierowców. Na ul. Morskiej trwa budowa ronda. Do najbliższego poniedziałku przewidziano tu ruch wahadłowy. Kierowcy narzekają, ale okoliczni mieszkańcy też nie zostawiają suchej nitki na drogowcach.

Budowa ulic w mieście to też utrudnienia dla kierowców. Na ul. Morskiej trwa budowa ronda. Do najbliższego poniedziałku przewidziano tu ruch wahadłowy. Kierowcy narzekają, ale okoliczni mieszkańcy też nie zostawiają suchej nitki na drogowcach. (fot. Radek Koleśnik)

Korki na ul. Morskiej w Koszalinie

- Na ul. Morskiej funkcjonuje ruch wahadłowy, co stwarza bardzo duże korki w godzinach rannych oraz popołudniowych - napisał do nas Czytelnik. - W związku z tym, do tej pory można było przejechać ul. Franciszkańską (przy kościele), gdyż od wielu tygodni nie prowadzi się tam żadnych robót. Jest to kilkudziesięciometrowy odcinek, który w gruncie rzeczy mógłby być otwarty. Kilka dni temu kilka wywrotek piasku zrzuconego tam (wydaje się specjalnie, aby kierowcy nie jeżdzili) częściowo uniemożliwia przejazd (mieszkańcy jeżdżą kawałek chodnikiem, kawałek ulicą). W tym momencie zostaliśmy prawie zablokowani z wyjazdem do miasta (tutaj blokada, na Morskiej gigantyczny korek). Może wykonawca może wykazać się rozsądkiem i umożliwić mieszkańcom wydostanie się z ich osiedla?

- Po pierwszych korkach w poniedziałek pracownicy Eurovii wydłużyli cykle przejazdu na tymczasowych światłach - mówi rzecznik ratusza Robert Grabowski. - Spowodowało to, że korki nieco się zmniejszyły. Niestety, nie da się ich całkowicie zlikwidować. Dlatego prosimy okolicznych mieszkańców jeszcze o trzy dni cierpliwości. W weekend sytuacja wróci do normy. A za utrudnienia przepraszamy. I jeszcze jedno - to nie jest tak, że wykonawca celowo zrzucił kilka wywrotek piasku, aby mieszkańcy nie mogli jeździć. Problem w tym, że jest to teren budowy. Jeżeli coś się komuś stanie, będzie za to odpowiadał kierownik budowy. Wtedy z reguły nie ma winnych i każdy narzeka, że ktoś czegoś nie dopilnował, zapomniał. Tutaj jest sytuacja jasna: przejazdu nie ma do czasu uruchomienia ulicy - wyjaśnia rzecznik.

Czytaj więcej o:
  • Ul. Morska Koszalin
  • ZDM Koszalin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kolizja na ulicy Szczecińskiej w Koszalinie

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.