Józef Warchoł, mistrz kick boksingu z Koszalina wpadł do Galerii Kosmos, pobił ochroniarza i dostawcę

Dodano: 25 listopada 2009, 20:25 Autor:

Józef Warchoł (z lewej). Z prawej: – Tu mamy pamiątkę po Józefie Warchole, który skrzynką zrobił dziurę w ścianie – mówi agent ochrony sklepu Piotr i Paweł.

Józef Warchoł (z lewej). Z prawej: – Tu mamy pamiątkę po Józefie Warchole, który skrzynką zrobił dziurę w ścianie – mówi agent ochrony sklepu Piotr i Paweł. (fot. Archiwum / Radek Koleśnik)

Józef Warchoł, znany koszaliński sportowiec wszczął awanturę w Galerii Kosmos. We wtorek rano wpadł zdenerwowany na zaplecze, rzucił się na ochroniarza i dostawcę towaru. Poinformował nas o tym Internauta.

Józef Warchoł w Big Brotherze

Przypomnijmy, że Józef Warchoł jest znany nie tylko ze swoich dokonań sportowych. Był uczestnikiem reality show Big Brother. Tam również zasłynął z porywczego charakteru. Zdenerwowany rzucił się na jednego z uczestników programu, a potem rozwścieczony zniszczył drzwi.

Józef Warchoł - skandal w Big Brotherze

To Internauta pisząc na adres alarm@gk24.pl, a nie policja, poinformował nas, że Józef Warchoł, koszaliński mistrz kick boksingu, wszczął awanturę w Galerii Kosmos. – Pobił dostawcę towaru i ochroniarza – dowiedzieliśmy się od Internauty.

– Było po 6 rano – relacjonował nam Ryszard Chrystofiak z ochrony. – Warchoł wpadł tu nagle i rzucił się do dostawcy towaru. Zaczął go kopać, potem bić kijem od szczotki. Wściekł się. Zaczął rzucać skrzynkami. Gdy sięgnąłem po telefon, żeby wezwać policję, uderzył mnie, złapał i rzucił o podłogę. Przeleciałem ze cztery metry. Zgłosiłem już doniesienie o pobiciu i groźbach.

O co poszło? Mieszkającemu w sąsiedztwie sportowcowi przeszkadzają poranne dostawy towaru. Wtorkowe zajście zostało nagrane przez kamerę monitorującą zaplecze.

Widzieliśmy to nagranie; wyraźnie widać, jak Józef Warchoł wbiega na zaplecze i jak dochodzi do szarpaniny.

– Nikomu nic nie zrobiłem – twierdzi Józef Warchoł. – Fakt, wk... mnie, to wpadłem i zrobiłem porządek. Bo kto to widział, żeby po piątej rano zjeżdżali na plac tirami dostawcy?! Tak jest każdego dnia. A ja mam małe dzieci, które budzą się z płaczem!

Poza tym, kto pozwolił, by w bliskim sąsiedztwie domów stanęła rampa dla dostawców? Następnym razem zablokuję parking i żaden tir tam nie wjedzie!

Co na to policja? – Musimy ustalić, co dokładnie się stało – odpowiada Magdalena Marzec, rzecznik komendy.- Nagranie? Tak, widzieliśmy. Ale trzeba wszystkich przesłuchać. A z panem W. dopiero będziemy rozmawiać. Proszę nam dać kilkanaście dni.

Czytaj więcej o:
  • bójka
  • Galeria Kosmos
  • józef warchoł
  • ochrona
  • policja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.