Zimowe sparingi. Leśnik Manowo - Darzbór Szczecinek 3:2 [zdjęcia]

Maciej Maciejewski (biało-niebieski strój) strzelił dwa gole, lecz Darzbór uległ Leśnikowi 2:3. Dawid Jaśkiewicz
W niedzielnym meczu sparingowym, Leśnik Manowo pokonał Darzbór Szczecinek 3:2. W pierwszych minutach tego spotkania wyraźnie brakowało strzeleckich sytuacji. Dopiero ostatni kwadrans pierwszej połowy przyniósł ożywienie w grze. Przyczyniła się do tego bramka strzelona przez trzecioligowców. Z rzutu rożnego dośrodkował Radosław Feliński, a mocnym strzałem z powietrza piłkę do siatki posłał skuteczny w zimowych sparingach, Seweryn Fijołek. Strata gola podrażniła podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego, którzy zdecydowali się na bardziej otwartą grę. Tuż przed przerwą znakomitą akcję Macieja Góry celnym strzałem wykończył Maciej Maciejewski. Już pięć minut po zmianie stron Darzbór objął prowadzenie. Błąd Tomasza Tkacza, który opuścił swoje pole karne, wykorzystał Maciejewski. Kilkadziesiąt sekund później w obrębie szesnastki faulowany był Mateusz Wiśniewski, a "jedenastkę" na gola zamienił Fijołek. Remisowy rezultat utrzymywał się do końcówki spotkania. Wówczas zwycięską bramkę dla Leśnika zdobył Patryk Mikita.