Poszukiwani przez Policję. Zobacz zdjęcia 66 przestępców z...

Poszukiwani przez Policję. Zobacz zdjęcia 66 przestępców z regionu

Marzena Sutryk marzena.sutryk@gk24.pl

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Poszukiwani przez Policję. Zobacz zdjęcia 66 przestępców z regionu
Poszukiwani przez Policję. Zobacz zdjęcia 66 przestępców z regionu

Prezentujemy twarze osób podejrzanych z regionu, których poszukuje policja. ©policja

Zobacz zdjęcia i przyjrzyj im się uważnie. Poznajesz tych ludzi? Są poszukiwani przez policję, jeśli wiesz kim są - daj znać funkcjonariuszom.
64 zdjęcia
Przejdź do galerii

Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Koszalińskiego

Galeria poszukiwanych - poznajesz kogoś? Zadzwoń

Galeria poszukiwanych - poznajesz kogoś? Zadzwoń

Link do głównego zdjęcia

Galeria poszukiwanych - poznajesz kogoś? Zadzwon
Mariusz Rynkiewicz

Rodzice: Tadeusz, Hanna
Ur. 14.07.1980r. Szczecinek
Zam. ost. ul. Bohaterów Warszawy 14/2 Szczecinek

Jednostka prowadząca poszukiwania: Komenda Powiatowa Policji Szczecinek
Podstawa poszukiwan: listy goncze

Kontakt: KPP Szczecinek
094 3743211 ©fot. policja


Telefony

Telefony


Każdy, kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej, może telefonować do KWP pod numer 0-91 82 11 762, 82 11 775; bezpłatny telefon zaufania 0 800 156 032 albo 997, 112; mail: info@szczecin.kwp.gov.plPrzygotowaliśmy publikację, która ma być swego rodzaju wsparciem działań policji na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Na co dzień policja prowadzi co prawda serwisy, w których można znaleźć aktualnie poszukiwanych. Jednak niewielu o tym wie, no i nie każdy sprawdza na bieżąco policyjne doniesienia.

Uznaliśmy, że łamy naszej gazety oraz serwis gk24 to doskonały sposób na dotarcie do mieszkańców regionu z informacjami o poszukiwanych przestępcach.

Wizerunki przestępców, ich zdjęcia, dane, informacje o zarzucanych czynach zostały ujawnione za zgodą prokuratury, a pochodzą z bazy danych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie (stan na 8 października).

Wiadomo, że część poszukiwanych może ukrywać się poza granicami naszego kraju, ale wielu z nich być może mieszka w waszym sąsiedztwie; być może mijacie ich każdego dnia w drodze do sklepu. Jak można przekazać przydatne informacje policji? W ramce zamieszczamy ważne telefony; ponadto każdy może zgłosić informację o rozpoznanym poszukiwanym do jednostki policji na terenie swojego miejsca zamieszkania (wtedy najprościej wybrać numer 997).
Informacje można przekazywać anonimowo, nikt nie będzie oczekiwał, że telefonujący będzie chciał się ujawnić. Ponadto, w przypadku najgroźniejszych przestępców, informator może oczekiwać od policji wynagrodzenia. Z tym, że oficjalnie nie ma przyjętych stawek gratyfikacji. - Ale faktycznie takie nagrody w niektórych przypadkach są wypłacane. Jakiej wysokości? To już tajemnica - mówi Przemysław Kimon z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

A o tym, że publikacje dotyczące ujawniania wizerunku poszukiwanych przestępców są pomocne, policjanci już nieraz się przekonali. Dzięki interwencji ludzi, którzy mają świadomość, że swoją postawą działają w szeroko pojętym interesie innych, udaje się bowiem często zatrzymywać bandziorów. I o to nam właśnie chodzi, abyście Państwo zatrzymali się na chwilę przy każdym zdjęciu i zastanowili się, czy kojarzycie tę twarz.

Komentarze

Wszystkie komentarze (16) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo