Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40...

Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40 milionów złotych

Jakub Roszkowski jakub.roszkowski@gk24.pl

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40 milionów złotych
Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40 milionów złotych

©Radosław Brzostek

Dziś możesz zmienić całe swoje życie. Lepiej, zmienisz życie swoich dzieci, wnuków i prawnuków. W dużego lotka znowu gramy o fortunę.
- Mój tata grał na te liczby, teraz ja na nie gram. Kilka "piątek" już miałem. Może wreszcie i ta "szóstka" się trafi - rozmarzył się wczoraj Władysław Ciupiński, gracz z Koszalina. Zdradził nam swoje liczby. To 7, 13, 22, 27, 29 i 43. - Nie wiem, skąd ojciec je wziął. Wiem, że jeszcze taka "szósta" nie padła, więc czekam - śmiał się nasz rozmówca.

Dziś wystarczy skreślić sześć z 49 liczb, poczekać na losowanie o godz.
22 i później szaleć. Pod warunkiem, że w losowaniu padną właśnie nasze liczby. - Prawdopodobieństwo trafienia szóstki wynosi 1 do 13.983.816 - wyliczył nam Rafał Glienke, informatyk z Karlina. Niby więc szansa jest znikoma, a tymczasem w ciągu ostatnich 10 lat milionerami zostało już ponad 600 osób.

- Moje liczby to 6, 8, 13, 17, 25 i 48 - zdradza Henryk Lipnicki, zaprawiony w dokładnym liczeniu. Nic dziwnego, jest szefem Miejskiej Komisji Wyborczej w Białogardzie. Podlicza ostatecznie głosy wyborców. - Te liczby to daty, które są dla mnie bardzo ważne. Oprócz trzynastki, której po prostu nie lubię i dlatego skreślam ją na kuponie - śmieje się.

Bardzo długo w totka gra też Maria Kowalska, emerytowana nauczycielka matematyki z Koszalina. - Bawię się nawet trochę. Sprawdzam liczby, które padały najczęściej i wtedy dopiero zaznaczam na kuponie. Choć przyznam szczerze, ten sposób jeszcze nie pomógł mi wygrać - rozłożyła ręce. Małgorzata Wagner z punktu Lotto w Koszalinie gra zawsze. Nic dziwnego, maszynę drukującą kupony ma codziennie pod ręką. - Skreślam sama, nie gram na "chybił - trafił". Ale też jeszcze nie wygrałam.

Okazuje się, że niemal połowa grających wybiera metodę "chybił - trafił". Pozostali skreślają swoje liczby. Wygrywają i jedni, i drudzy.

Dodajmy, że najwyższa w historii wygrana padła 2 czerwca 2004 roku w Warszawie. Wynosiła ponad 20 milionów złotych. Teraz rekord może więc zostać pobity.

Komentarze

Wszystkie komentarze (2) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo