Wyniki: Mała Miss i Mały Mister wybrani [film]

Rafał Czabrowski [email protected]
Konkurs na małą Miss i Mistera 2011 dobiegł końca. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, które ze zgłoszonych dzieci zostanie finalistą. Dziś ogłaszamy wyniki naszej zabawy.

Rywalizacja o koronę w konkursie o tytuł Mała Miss i Mister była bardzo zacięta. Ostatnie SMS-y napływały jeszcze na sekundy przed końcem wyznaczonego czasu.

Ostatecznie korony przypadły:
Małą Miss Głosu, została 5 - letnia Natalia Daniel. Natomiast Małym Misterem Głosu został 8 - miesięczny Alan Kucharczyk.

I - Małą Wice Miss Głosu została 5- letnia Samira Taibi, natomiast I Małym Wice Misterem Głosu - 2 - letni Olaf Misiewicz.

Tytuł II Małej Wice Miss powędrował do 2 - letniej Emilii Furmańskiej. Jej towarzyszem na podium został 3 - miesięczny Wojciech Nowak.

Laureaci pierwszych miejsc w każdej z kategorii otrzymają nowoczesne netbooki wraz z pakietem programów multimedialnych.

Pierwsza trójka dzieci z każdej kategorii otrzyma dodatkowo sympatyczną maskotkę. Pierwsze dziesięcioro dzieci z każdej kategorii otrzyma na pamiątkę dyplom oraz swoje zdjęcie w formacie zbliżonym do A1, wykonane podczas specjalnej sesji zdjęciowej.

Oprócz tego pierwsze miejsca w każdej kategorii zostaną nagrodzone trzymiesięcznym kursem języka angielskiego w Learning Center.

Dzieci od 1-3 miejsca, otrzymają voucher do bawialni Kiddoz o wartości 150 zł.
Przypominamy, że finał konkursu, wręczenie nagród, koronacja oraz zabawa odbędzie się 28 maja w kręgielni MK Bowling, w centrum Kosmos w Koszalinie.