Strefa Wnętrz GK24. Jazda próbna kuchni [WIDEO]

  Strefa Wnętrz GK24. Jazda próbna kuchni [WIDEO]

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Strefy Wnętrz, w którym Pani Moniko Buśko-Kuś rozmawia z Panią Tatianą Kosmacz z firmy Kosmaz o niecodziennym projekcie „Jazda próbna kuchni”.
  – Dziś nie można się ograniczać do obsługiwania klienta zza lady – przekonuje Tatiana Kosmacz, doradca klienta z firmy KOSMAZ. – Zachęcamy naszych klientów, by w ramach jazdy próbnej odwiedzili nas wspólnie z architektem lub stolarzem. Wówczas klient może mieć wpływ na usytuowanie przyłączy, a nawet ścianek działowych.

  Dobrze zabrać ze sobą również szkic przyszłej kuchni. Jazda próbna polega na tym, że klienci mogą obejrzeć w sklepie swoją przyszłą kuchnię w skali 1:1. Dzięki temu mogą też od razu sprawdzić różnice w poszczególnych rozwiązaniach, np. po przesunięciu tego czy innego elementu kuchni.

  Dla ułatwienia specjaliści podzielili kuchnię na pięć stref. W strefie zapasów znalazły się szafki na żywność, a także lodówka czy zamrażarka. W strefie przechowania szafki na sztućce, garnki czy talerze. W strefie zmywania nie tylko zmywarka czy zlewozmywak, ale także szafka pod zlewozmywakiem. W strefie przygotowania – m.in. napoczęte opakowania z żywnością czy przyprawy. W strefie gotowania, wiadomo – kuchenka.

  – Trzeba zaznaczyć, że Jazda Próbna Kuchni to usługa absolutnie bezpłatna – podkreśla doradca klienta Tatiana Kosmacz. – Korzyść dla nas jest tylko taka, że klient kupuje materiały w naszej hurtowni.

  Jazdę Próbną Kuchni możecie zobaczyć także podczas najbliższych targów DOM i OGRÓD, które odbędą się 21-22 kwietnia w koszalińskiej Hali Gwardii. Szukajcie tam oczywiście stoiska firmy KOSMAZ.

  Adresy oddziałów Sklepu Kosmaz:
  Koszalin, ul. Lniana 8
  Kołobrzeg, ul. Rolna 1
  Słupsk, ul. Zielona 7
  Swarzędz, ul. Poznańska 13

  Strona internetowa: www.kosmaz.pl
  Fanpage: https://www.facebook.com/KOSMAZdomebli/
  e-mail: Koszalin@kosmaz.com.pl
  Tel. 94 345 07 70

  POLECAMY:

  Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo