Adam Wyszomirski z SAPiK-u chce stworzyć swój program...

Adam Wyszomirski z SAPiK-u chce stworzyć swój program telewizyjny

(r)

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Adam Wyszomirski z SAPiK-u chce stworzyć swój program telewizyjny

©www.youtube.pl

Adam Wyszomirski, szef Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, przymierza się do stworzenia autorskiego programu telewizyjnego, w którym chciałby rozmawiać ze znanymi osobistościami.
Adam Wyszomirski z SAPiK-u chce stworzyć swój program telewizyjny

©www.youtube.pl

O pomyśle doniósł nam jeden z naszych Czytelników, który na portalu internetowym YouTube wytropił film wideo z nagraną czołówką programu.

To kilkudziesięciosekundowa, dynamiczna zajawka audycji pod nazwą "Szczecinek na tak", w której występuje Adam Wyszomirski, dyrektor SAPiK-u. Zapowiada on rozmowy z ciekawymi ludźmi, osobami z pierwszych stron gazet, najlepszymi dziennikarzami itp.


- Bardzo mnie to zaintrygowało, bo wynika z tego, że program miał być na antenie telewizji Gawex już w styczniu, ale chyba nic z tego nie wyszło, bo nie widziałem tego - mówi nasz Czytelnik.

Adam Wyszomirski był mocno zaskoczony, że roboczy materiał "wyciekł" do internetu. - To mój autorski pomysł - mówi.

Wyjaśnia, że porozumiał się z szefami "kablówki", która miałaby użyczyć mu czasu antenowego na program pod roboczą nazwą "Szczecinek na tak". Miałby to być faktycznie cykl rozmów ze znanymi osobistościami.
- Coraz częściej przyjeżdżają one do Szczecinka, niewykluczone także, że jeździlibyśmy nagrywać rozmowy do np. Warszawy - mówi Adam Wyszomirski, który w swojej karierze pracował już także w radiu. Dodaje, że na sfinansowanie realizacji projektu udało mu się pozyskać sponsora.

- Nie wiem jednak jeszcze, czy to wszystko wypali, bo wymaga jednak sporego zaangażowania sił i czasu, a mam swoje codzienne obowiązki - mówi.

Komentarze

Wszystkie komentarze (34) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo