Gwardia Koszalin - Cartusia Kartuzy 3:0 [wideo]

Po indywidualnej akcji i dośrodkowaniu Grzegorza Bryka (bordowa koszulka) padł pierwszy gol dla gospodarzy. Dawid Jaśkiewicz
Piłkarze Gwardii Koszalin ograli przed własną publicznością Cartusię Kartuzy 3:0

W pierwszej części spotkania więcej okazji do strzelenia bramki stworzyli sobie goście, jednak zarówno Patrykowi Brzeskiemu, jak i Marcinowi Adamkiewiczowi nie udało się pokonać Patryka Wójcika. Po drugiej stronie boiska na bramkę Cartusii mocno strzelał Michał Szałek.

W 41 minucie po lewej stronie boiska indywidualną akcję przeprowadził Grzegorz Bryk. Mocno zagraną futbolówkę zdołał odbić Fabian Słowiński, a uderzeniem głową gwardzistów na prowadzenie wyprowadził Przemysław Brzeziański.

Podobnie jak w pierwszych minutach spotkania, również na początku drugiej odsłony więcej okazji do zdobycia gola stworzyli się podopieczni Aleksandra Cybulskiego. Gospodarze wciąż nie mogli być pewni wygranej, a bramki decydujące o ich zwycięstwie padły dopiero w końcówce meczu. W 85 minucie Kacper Wąsowicz poszedł śladami uczestników Ligi Mistrzów i dośrodkowaniem z prawej strony boiska… zaskoczył wysuniętego z bramki golkipera gości. Kilkadziesiąt sekund później rezultat spotkania ustalił Michał Szałek.

Gwardia Koszalin – Cartusia Kartuzy 3:0 (1:0)