Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

Marzena Sutryk marzena.sutryk@gk24.pl

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

©www.sxc.hu

Urzędnicy dotrzymali słowa i ogłosili, że wydłużają nieco zmienione godziny pracy ratusza. Po naszej interwencji mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy w poniedziałki do godziny 15.45.
Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

©www.sxc.hu

https://www.youtube.com/watch?v==L0E_sE02jro
Przypomnijmy, urzędnicy tłumacząc się koniecznością dostosowania do wymogów Kodeksu Pracy, zmienili godziny przyjmowania interesantów. Nowe zasady mają obowiązywać od lutego. Początkowo w poniedziałki i czwartki mieszkańcy mieli być przyjmowani od 8.30 do 15.30, a w pozostałe dni: od 8.30 do 15. Przy tym urząd ma być otwarty od 7.45 do 15.45.

Po naszej interwencji, na prośbę Czytelników, sprawa wygląda nieco inaczej. Mianowicie w poniedziałki, od 2 lutego, interesanci będą przyjmowani w godzinach 8.30 - 15.45, a więc o kwadrans dłużej.

- To powinno pozwolić zdążyć ze sprawami tym osobom, które kończą pracę o godzinie 15 - mówi Robert Grabowski, rzecznik urzędu.
- Z tym, że po 15.30 klienci będą przyjmowani w wyznaczonych pokojach. Które to będą? Taka informacja będzie podana w biurze obsługi klienta na parterze. Na pewno dostępne będą najistotniejsze dla mieszkańców wydziały: spraw obywatelskich, geodezji, komunikacji.

W pozostałe dni - zgodnie z zapowiedzią - mieszkańcy będą przyjmowani: we wtorki, środy i piątki od 8.30 do 15, a w czwartki od 8.30 do 15.30.

Komentarze (9)

Wszystkie komentarze (9) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Wideo