Głos Koszaliński

Udany festyn w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu [zdjęcia]

6 października w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odbył się Festyn u Korczaka pod hasłem „Razem – ciekawiej, weselej, bezpieczniej”, które doskonale

SP 6 w Kołobrzegu

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/28] Następne

6 października w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu odbył się Festyn u Korczaka pod hasłem „Razem – ciekawiej, weselej, bezpieczniej”, które doskonale odzwierciedliło to, co działo się na boiskach SP 6. Chociaż wielu z obawą śledziło prognozy pogody, słońce jak zwykle dopisało.

Rada Rodziców wspólnie z dyrekcją, nauczycielami i uczniami przygotowała mnóstwo atrakcji: były pokazy artystyczne, występy wokalne, kulinarne przysmaki (wata cukrowa, ciasta, galaretki, sałatki owocowe, desery, zupa pomidorowa, pierogi, kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem, pieczone ziemniaki), odbył się konkurs plastyczny - malowanie kredą po chodniku nt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Organizatorzy gościli również Straż Graniczną z psem oraz Policję, pod okiem której można było przetestować alkogogle, była licytacja oraz występ szkolnych chirliderek i przedszkolaków.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko, przy którym można było samodzielnie wykonać karmniki dla ptaków.

Cały dochód z piątkowego festynu zostanie przekazany na wsparcie szkolnego wolontariatu oraz zakup pomocy dydaktycznych do nowo otwartych pracowni w SP 6.

Zobacz także Kołobrzeg: Festiwal Interfolk

Polecamy