Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu!

  Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu!

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Boroń

  Głos Koszaliński

  Głos Koszaliński

  Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu!

  Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu! ©archiwum

  Zakończyliśmy pierwszy - wojewódzki - etap konkursu "Świeć się z Energą i Głosem".
  Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu!

  Połczyn Zdrój pokonał inne miasta. Znowu! ©archiwum

  Podobnie jak rok temu na pierwszym miejscu znalazł się Połczyn Zdrój, który na swoim koncie ma ponad 5 tysięcy głosów! To daje miastu nie tylko tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w zachodniopomorskim, ale i cenna nagrodę - 10 000 zł do wykorzystania na energooszczędny sprzęt AGD w sklepie internetowym sklep.energa.pl. Wygrana miasto przekaże na dowolnie przez siebie wybrany cel charytatywny.

  W zeszłorocznej edycji Połczyn nie tylko wygrał pierwszy etap ale i ogólnopolski finał. Czy w tym roku powtórzy swój sukces? Mamy taką nadzieję!

  Ogólnopolski finał rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 25 stycznia. Na zwycięskie miasto czekać będzie główna nagroda - dodatkowe 40 000 zł na energooszczędny sprzęt AGD, który zostanie przekazany na cel charytatywny (do domów dziecka, czy innych placówek najbardziej tego potrzebujących).

  W konkursie fotograficznym Świeć się z Energą najwięcej głosów w etapie wojewódzkim zdobyła Bożena Betlej. Wygrała ona aparat fotograficzny Olympus GT-860 o wartości ok. 1200 zł. Teraz jej zdjęcie weźmie udział w ogólnopolskim etapie konkursu.

  Klaudia Siudek i Magda Gołębiewska również awansują do ogólnopolskiego etapu. Otrzymają także nagrody- bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 200 zł. Dodatkowo siedem zdjęć z każdego województwa, wybranych przez komisję plebiscytową również weźmie udział w dalszej rywalizacji.

  Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów w ogólnopolskim plebiscycie publiczności otrzyma aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 (wyposażony m.in. w stabilizację obrazu i Wi-Fi najlepszy kompaktowy aparat systemowy w konkursie EISA 2014-2015) o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w głosowaniu Czytelników otrzymają odpowiednio bony o wartości 500 i 200 zł.

  Spośród wszystkich zdjęć biorących udział w ogólnopolskim finale konkursu jury wybierze autorów najlepszych zdjęć w każdej z 4 kategorii tematycznej. Otrzymają oni aparaty fotograficzne Olympus OM-D E-M10 o wartości około 3000 zł oraz bony na zakupy w sklepie internetowym sklep.energa.pl o wartości 500 zł. Spośród zwycięzców kategorii zostanie wyłoniony zdobywca Grand Prix, który dodatkowo trzyma zaproszenie na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel. Wszystkich wybranych kandydatów pokażemy w piątek 15 stycznia 2016. Tego dnia ruszy również głosowanie w etapie ogólnopolskim.


  Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

  Zobacz wyniki głosowania na najpiękniej oświetlone na święta miasta i galerie handlowe oraz zdjęcia przesłane w ramach konkursu fotograficznego w innych województwach:

  [/cs]

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

  Osobowość Roku 2017 - Poznaj laureatów

  Osobowość Roku 2017 - Poznaj laureatów

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Zobacz koniecznie

  Mieli torturować dwoje dzieci. Para z Drawska przed sądem Sonda GK24. Czy reklamy powinny zniknąć z krajobrazu Koszalina?