Sobotni kabaret w stylu SPA. Rozdajemy bilety!

Sobotni kabaret w stylu SPA. Rozdajemy bilety!

(ak)

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Gospodarzami imprezy jest kabaret Koń Polski, czyli Leszek Malinowskii Waldemar Sierański.

Gospodarzami imprezy jest kabaret Koń Polski, czyli Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. ©Archiwum

Już w sobotę w koszalińskim amfiteatrze odbędzie się XVIII Festiwal Kabaretu Koszalin 2012.
Gospodarzami imprezy jest kabaret Koń Polski, czyli Leszek Malinowskii Waldemar Sierański.

Gospodarzami imprezy jest kabaret Koń Polski, czyli Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. ©Archiwum

Kabareton, który nieodłącznie kojarzy się z Koszalinem i wakacjami, ma wieloletnią historię. W tym roku impreza odbędzie się już po raz 18.

__________________________
Bilety
Mamy do rozlosowania 22 bilety na kabareton. Aby wziąć udział w naszym konkursie, prosimy o wysłanie SMS-a pod numer: 72466, treść SMS-a: GK.BILETY i odpowiedź na pytanie: Która edycja kabaretonu odbędzie się w najbliższą sobotę w amfiteatrze? Na SMS-y czekamy do piątku 27 lipca do godziny 12.

__________________________

Tradycyjnie na scenie amfiteatru zaprezentują się najlepsze polskie kabarety - Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Smile, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Tercet, czyli Kwartet (Piotr Gąsowski, Wojciech Rozmus i Hanna Śleszyńska), Ciach, Czesuaf, Nowaki oraz gospodarze imprezy, czyli kabaret Koń Polski.

Tegoroczny kabareton przebiegnie pod hasłem "Koszalin SPA".
Artyści kabaretowi tym razem postawią na modny ostatnio nurt zdrowia, urody i odnowy biologicznej, a temat SPA stanie się pretekstem do pokazania naszej obyczajowości, do spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość polityczną czy społeczną.

- Koszaliński kabareton to wyjątkowa okazja do zobaczenia czołówki polskich kabaretów w premierowych skeczach i piosenkach - podkreśla Leszek Malinowski z kabaretu Koń Polski, scenarzysta i reżyser festiwalu. - Pozostałe kabaretony, których namnożyło się bez liku, są powieleniem naszego pomysłu. To, co tworzy wyjątkowy charakter, to wspaniała koszalińska publiczność, z której jestem dumny i której wszyscy nam zazdroszczą. Publiczność każdego roku dopisuje, koszaliński amfiteatr wypełnia się po brzegi. Widzowie przychodzą na kabareton, żeby się pośmiać.

Czy łatwo dziś rozśmieszyć widzów? - Łatwo, jeśli wykonawca i publiczność mają poczucie humoru - dopowiada Leszek Malinowski. - W innym przypadku to męka i katorga, co na szczęście nie grozi na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie.

Festiwal będzie transmitowany przez telewizyjną dwójkę. Początek o godz. 19.45. Ubiegłoroczny kabareton pobił rekordy oglądalności, transmisję obejrzały 4 miliony 329 tysięcy telewidzów w całym kraju, kabareton wyprzedził tak popularne programy, jak Teleexpress czy Wiadomości.

Komentarze (4)

Wszystkie komentarze (4) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Nasze akcje

Wideo