Katarzyna Włodarek - piękna lekarka ze szpitala klinicznego przy ul. Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu, będzie reprezentowała Polskę w finale konkursu Miss Universe 2017 w Las Vegas. Wcześniej wrocławianka została Wicemiss Polonia 2017. W szpitalu przy Curie-Skłodowskiej przygotowuje się do specjalizacji z dermatologii.

Przyszła pani dermatolog ma 26 lat, 175 cm wzrostu i wymiary 90-59-88. Katarzyna Włodarek pochodzi z Wielunia, ale od kilku lat mieszka we Wrocławiu. Jest w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu realizuje także specjalizację z zakresu dermatologii. W przyszłości chciałaby dalej rozwijać się naukowo w dziedzinie medycyny, a być może nawet kształcić młodych lekarzy. Wolny czas najchętniej spędza z dobrą książką czy ćwicząc rysunek, ale też aktywnie - na rowerze czy siłowni. Jednym z jej ulubionych pisarzy jest John Irving. Jej ulubioną formą aktywności jest pole dance. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Jest też wierną fanką siatkówki.

Gala finałowa Miss Universe 2017 odbędzie się 26 listopada w Las Vegas. W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. Miss Universe to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie, na który zwyczajowo wyjeżdżają zwyciężczynie konkursu Miss Polonia.

Aktualną Miss Universe jest 23-letnia Francuzka. Iris Mittenaere to studentka stomatologii pochodząca z Lille