Wytrwałość ludzka, determinacja, wynalazki i obyczaje. Poznaj Tajemnice Państwa Podziemnego

Zdjęcia archiwalne oraz rekonstrukcje, wypowiedzi świadków historii i ekspertów. Zapraszamy do obejrzenia czteroodcinkowego programu historycznego, wyprodukowanego przez Polska Press we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

Dowiedz się więcej
Zwiń
Obejrzyj wideo
Telewizji Eleven nie ma w naszych kablówkach

Telewizji Eleven nie ma w naszych kablówkach

Rafał Nagórski

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Telewizji Eleven nie ma w naszych kablówkach

©AP Photo/Andres Kudacki

Nowe kanały sportowe Eleven wciąż nie pojawiły się w największych i lokalnych sieciach kablowych. Są na platformie nc+.
Telewizji Eleven nie ma w naszych kablówkach

©AP Photo/Andres Kudacki

Początek sezonu piłkarskiego dla telewizyjnych kibiców był w tym roku zaskakujący. Wszystko za sprawą zamieszania na rynku sportowych praw telewizyjnych. Kibice przyzwyczajeni do tego, że mecze najpopularniejszych lig oglądali w telewizji Canal+ musieli przyzwyczaić się do nowego porządku. Na rynku pojawiła się bowiem nowa telewizja sportowa – Eleven (dwa kanały: Eleven i Eleven Sports).

Początkowo dostępna tylko w internecie, ale z dobrą ofertą sportową, między innymi transmisjami z ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Z czasem pojawiła się w kilku sieciach kablowych, a od niedawna na platformie cyfrowej nc+. Kiedy i czy w ogóle pojawi się w naszych sieciach kablowych?

- Mamy coraz więcej pytań abonentów właśnie o kanały Eleven – usłyszeliśmy od Łukasza Knopczyka, szefa działu sprzedaży Telewizji Kablowej Koszalin. – Zapisaliśmy się w kolejce do dystrybutora tego kanału. Od efektu tych rozmów zależy to, czy i na jakich zasadach kanały pojawią się w naszej ofercie – dodał. O ile TKK Koszalin jest zainteresowana dołączeniem nowych kanałów sportowych do swojej oferty, to szczecinecki Gawex na razie nie planuje takiego ruchu.
Tym, którzy nie mają telewizyjnego dostępu do nowych kanałów, pozostaje śledzenie ich poprzez stronę nadawcy (elevensports.pl) lub poprzez serwis Player.pl

Komentarze (6)

Wszystkie komentarze (6) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo