UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 23:36

Wysoką wygraną w wyjazdowym meczu z UKS PCM Kościerzyna odniosły szczypiornistki Energi AZS Koszalin.

Mimo dość wyraźnej wygranej koszalińskiej drużyny, początek spotkania miał jeszcze wyrównany przebieg, a po dziewięciu minutach gry to miejscowe prowadziły 4:2. Po kwadransie gry na tablicy wyników utrzymywał się jeszcze wynik remisowy, jednak od tego momentu rozpoczął się odjazd Energetycznych, które zeszły na przerwę z pięciobramkową zaliczką (11:16).

Na początku drugiej połowy drużyna z Kościerzyny próbowała jeszcze nawiązać walkę z dysponującym znacznie szerszą kadrą zespołem z Koszalina. Wraz z upływający czasem przewaga koszalinianek była coraz bardziej wyraźniejsza i ostatecznie podopieczne Anity Unijat zwyciężyły 36:23 (16:11).

UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 23:36 (11:16)

Energa AZS: Kowalczyk, Sach - Roszak 8, Urbaniak 7, Nowicka 5, Tracz 4, Rycharska 4, Smbatian 3, Kaczanowska 3, Protsenko 1, Mazurek 1, Michałów, Lalewicz.

Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia 26:25 [ZDJĘCIA, WIDEO]