Kolejna wygrana szczypiornistek Energi AZS Koszalin

red
Kolejną wygraną w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet odniosły szczypiornistki Energi AZS Koszalin.

Podopieczne Anity Unijat pokonały na wyjeździe niżej notowany UKS PCM Kościerzyna 31:23.

Choć wynik końcowy może świadczyć inaczej, to w pierwszej połowie pojedynek obu zespołów był bardzo wyrównany. Koszalinianki popełniały wiele prostych, niewymuszonych błędów, przez co rezultat spotkania wciąż oscylował na granicy remisu, a w pewnej chwili gospodyniom udało się wyjść nawet na prowadzenie.

Po przerwie koszaliński zespół podkręcił tempo, szybko wypracowując sobie kilkubramkową przewagę. Gospodynie straciły rytm i wygrana Energetycznych nie była już zagrożona.

UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 23:31 (13:14)

Energa AZS: Kowalczyk, Prudzienica - Roszak 7, Sądej 6, Nestsiaruk 5, Izak 5, Tracz 3, Michałów 2, Budnicka 1, Domanos 1, Błaszczyk 1, Stasiak, Kaczanowska.

Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 25:17 [ZDJĘCIA, WIDEO]