Sparing: Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 2:1

Jacek Wójcik\archiwum
W ostatnim meczu kontrolnym przed startem III ligi, Kotwica Kołobrzeg pokonała rezerwy Lecha Poznań 2:1 (1:0).

Kotwica lepiej zaprezentowała się w pierwszej odsłonie spotkania i na początku drugiej. Ostatnie pół godziny meczu należało do gości. Do przerwy gospodarze prowadzili po trafieniu Łukasza Kacprzyckiego z rzutu karnego. Osiem minut po zmianie stron wynik podwyższył Łukasz Włodarczyk. Po kolejnych 4. min goście ustalili wynik.

Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 2:1 (1:0)
1:0 Kacprzycki (37. karny), 2:0 Włodarczyk (53.), 2:1 Kaczmarek (57.).

Kotwica: Michalak (60. Kalinowski) - Prejs (46. Witt), Słodowy, Wypij (70. Lange), Rydzak (70. Płuciennik), Danilczyk, Michurski (76. Zaniewicz), Łyszyk (60. Zaremba), Kacprzycki (60. Czapłygin), Szymański (46. Świechowski), Włodarczyk (60. Majchrzak).