III liga: Kotwica Kołobrzeg pokonała Wdę Świecie 3:1

archiwum
Do dziesięciu przedłużyła serię ligowych meczów bez porażki kołobrzeska Kotwica.

W sobotę podopieczni Karola Szwedy pokonali w ramach 21. kolejki Wdę Świecie 3:1 (2:1). Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie za sprawą Ukraińca Ołeha Majika. Goście doprowadzili do remisu w 20. minucie, ale na 6. minut przed przerwą drugiego gola dla gospodarzy zdobył Krzysztof Wołkowicz.

Wynik 2:1 utrzymywał się niemal do końca spotkania. W 90. minucie kontratak gospodarzy zakończył się trafieniem Łukasza Włodarczyka, który ustalił rezultat meczu.

Po tym spotkaniu Kotwica traci 4 punkty do liderującego Świtu Skolwin.

Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3:1 (2:1)
1:0 Majik (6.), 1:1 Czerwiński (20.), 2:1 Wołkowicz (39.), 3:1 Włodarczyk (90.).

Kotwica: Brzozowski - Słodowy, Wypij, Witt, Czapłygin, Szymański (87. Bukacki), Danilczyk, Kacprzycki, Wołkowicz (68. Włodarczyk), Majik (52. Gołębiewski), Szczepański (68. Łyszyk).