Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszym wiosennym meczu o ligowe punkty, Gwardia...

II liga: Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1:5 [ZDJĘCIA, WIDEO]

W pierwszym wiosennym meczu o ligowe punkty, Gwardia Koszalin uległa Olimpii Elbląg 1:5.

Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak gospodarze, którzy już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Aleksandra Karbowiaka, głową piłkę do siatki posłał Przemysław Brzeziański.

Odpowiedź gości była natychmiastowa. Już kilkadziesiąt sekund później, znakomite dogranie z lewego skrzydła, na gola zamienił Piotr Kurbiel. Przyjezdni bezlitośnie wykorzystywali błędy popełniane przez gwardzistów i losy pojedynku rozstrzygnęły się jeszcze przed przerwą.

Trzy kolejne bramki strzelił Piotr Kurbiel, jednego gola dołożył jeszcze Paweł Szołtys i po pierwszej połowie Olimpia prowadziła w Koszalinie 5:1.

Po zmianie stron rezultat spotkania nie uległ już zmianie.

Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1:5 (1:5)

Strzała Walońska. Zwycięstwo Katarzyny Niewiadomej. Wielki sukces Polki!

"Najgorszym scenariuszem jest..." Cyberataki podczas igrzysk w Paryżu bez precedensu!