Wisła Puławy - Gwardia Koszalin 3:0

Czwartej z rzędu porażki w rozgrywkach drugiej ligi doznali piłkarze Gwardii Koszalin.

W meczu 5. kolejki zmagań, gwardziści rywalizowali na wyjeździe z Wisłą Puławy. Spotkanie zakończyło się wygraną spadkowicza z pierwszej ligi 3:0. Dla koszalińskiej drużyny był to również czwarty kolejny mecz bez zdobyczy bramkowej.

Podobnie jak w meczu z Wartą, także do spotkania z Wisłą beniaminek przystąpił w nieco zmienionym składzie. W wyjściowym zestawieniu pojawili się m.in. Maciej Dulewicz, Maciej Gregorek i Paweł Łysiak.

Od początku pojedynku inicjatywę przejęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 24. minucie. Po podaniu Słoweńca Alena Ploja, nie do obrony uderzył Dawid Pożak. Niespełna pięć minut później zespół z Puław prowadził już dwoma golami. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Smektała. Tuż po zmianie stron dośrodkowanie Smektały na bramkę zamienił Ploj.

Wisła Puławy - Gwardia Koszalin 3:0 (2:0)

QUIZ. Sprawdź, czy rozpoznajesz najpopularniejsze aplikacje po ich logach!