Gwardia Koszalin - Warta Poznań 0:3

Trzeciej z rzędu porażki w rozgrywkach drugiej ligi doznali piłkarze Gwardii Koszalin.

Podopieczni Tadeusza Żakiety ulegli w Poznaniu miejscowej Warcie 0:3. Pojedynek został rozegrany w stolicy Wielkopolski, choć formalnym gospodarzem tego spotkania był klub z Koszalina.

Gwardziści przystąpili do tego meczu w mocno zmienionym składzie. W porównaniu do ostatnich spotkań, w wyjściowym składzie koszalińskiej drużyny tym razem znaleźli się m.in. Patryk Baranowski, Michał Szubert, Rafał Majtyka, Bartłomiej Oleszczuk czy Sebastian Ginter.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, zespół z Poznania objął prowadzenie w 51. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Adriana Cierpki, błąd Adriana Hartleba wykorzystał Radosław Jasiński. Warta podkręciła tempo, strzelając między 73 a 76 minutą dwa kolejne gole. Do siatki koszalińskiej drużyny trafili Karol Żmijewski i Michał Przybyła.

Dla Warty jest to czwarta wygrana w pierwszych czterech kolejkach nowego sezonu. Gwardziści wciąż pozostają z jednym zwycięstwem.

Gwardia Koszalin - Warta Poznań 0:3 (0:0)

QUIZ. Sprawdź, czy rozpoznajesz najpopularniejsze aplikacje po ich logach!