IV liga: GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0:3

Beniaminek z Karlina po raz drugi w sezonie 2017/2018 lepszy od spadkowicza z III ligi.

Po jesiennym 2:1 na swoim boisku, na inaugurację rundy wiosennej Sokół jeszcze wyżej pokonał Leśnika, tym razem grając w roli gości na euroboisku w Ustroniu Morskim.

Już w 5. min z wolnego z ok. 25 m w poprzeczkę trafił Marcin Gozdal, który dołączył do Sokoła tej zimy, przechodząc z... Leśnika. Minutę później goście mieli rzut karny, podyktowany za faul na Kacprze Sowie. Z 11 m celnie strzelił Adrian Rutkowski.

Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Jakub Forczmański. Po odbiorze w środku boiska, pomocnik Sokoła popędził na bramkę Tomasza Tkacza i uderzeniem z 20 m od słupka nie dał mu szansy.

Trzeci gol padł już w doliczonym czasie gry. Gozdal wywalczył rzut karny, a następnie sam wymierzył sprawiedliwość z 11 metrów.

Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0:3 (0:2)
0:1 Rutkowski (7. karny), 0:2 Forczmański (45.), 0:3 Gozdal (90+2. karny).
żk. Sorbian, Zdanowicz - J. Tomczyk.

Leśnik: Tkacz - Zdanowicz, Bień, Jakubowski, Sorbian (46. Szostak), Myśliński (80. Symonowicz), Bać, Maciukajć, D. Ostrowski, Rakowski, Asman (70. Sulima).

Sokół: Mallek - Rodak, K. Tomczyk, Więckowski, Kowalczyk, Forczmański, Kornaga (70. Becmer), Sowa, J. Tomczyk (87. Kotarba), M. Gozdal, Rutkowski (82. T. Ostrowski).