Sparing: Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino 3:4 [ZDJĘCIA]

Niepokonany jesienią w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, Sokół Karlino wygrał także pierwszy zimowy sparing.

Do przerwy, grając mocniejszym składem, prowadzili czwartoligowcy po golach Marcina Lipskiego i jednego z testowanych zawodników. W drugiej połowie gospodarze wystawili odmłodzony skład, który zdobył jednego gola, po bardzo ładnym uderzeniu Szymona Kłosińskiego.

Znacznie skuteczniejszą grę zaprezentowali gracze lidera Koszalińskiej Klasy Okręgowej. Hattrickiem popisał się Adrian Rutkowski, a jednego gola dołożył Michał Kowalczyk i w efekcie Sokół wygrał 4:3 (0:2).