Wciąż czekają. Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 2:4 [wideo]

Bałtyk Koszalin uległ na swoim boisku Gryfowi Słupsk 2:4
Bałtyk Koszalin uległ na swoim boisku Gryfowi Słupsk 2:4 Dawid Jaśkiewicz
W zaległym meczu 16. kolejki Bałtyckiej trzeciej ligi, Bałtyk Koszalin uległ na swoim boisku Gryfowi Słupsk 2:4. Koszaliński zespół wciąż czeka na drugą ligową wygraną w sezonie.

Rezultat spotkania już dziesiątej minucie otworzył Adrian Solczak. Po strzale głową pomocnika gości sytuację próbował ratować jeszcze Mateusz Ponurko, lecz defensor Bałtyku wybił futbolówkę już zza linii bramkowej.

Kwadrans później do remisu doprowadził Brazylijczyk Pedro. Skrzydłowy z Kraju Kawy wykorzystał zamieszanie w polu karnym słupszczan i mocnym strzałem skierował piłkę do siatki. Po kilkudziesięciu sekundach Gryf ponownie prowadził, a na listę strzelców wpisał się Damian Tofil. Tuż przed przerwą znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Szymański i oba zespoły zeszły na przerwę przy stanie 2:2.

Po zmianie stron trafiali już tylko słupszczanie. W 75 minucie w polu karnym faulowany był Szymon Schulz. Czerwoną kartką ukarany został Michał Czenko, a „jedenastkę” na gola zamienił Damian Tofil. W samej końcówce spotkania rezultat pojedynku ustalił Dawid Mikulski.

Bałtyk Koszalin – Gryf Słupsk 2:4 (2:2)