KKO: Sława Sławno - Olimp Złocieniec 5:1 [ZDJĘCIA]

Sława zakończyła sezon wysoką wygraną. Pokonany Olimp spadł z Koszalińskiej Klasy Okręgowej.

Kluczowy dla losów spotkania był fragment drugiej połowy pomiędzy 65. i 75. minutą. Na drugiego gola gospodarzy, Olimp odpowiedział bramką kontaktową. Za chwilę jednak stracił ukaranego czerwoną kartką Pawła Książka, a później w ciągu 4. minut trzy kolejne gole i los zespołu ze Złocieńca został przesądzony.

- Sława przeważała. Czerwona kartka i trzy błędy indywidualne sprawiły, że nie było szans na odrobienie strat - powiedział grający trener gości, Robert Sałagan.

- Podeszliśmy poważnie do meczu. Nie było żadnego odpuszczania. Cieszy, że chłopcy podtrzymali skuteczność z ostatnich meczów - powiedział kierownik Sławy, Janusz Ścisło.

Sława Sławno - Olimp Złocieniec 5:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Wróbel (44.), 2:0 Bireta (65.), 2:1 Tabaka (70.), 3:1 P. Ścisło (75.), 4:1 Putno (76.), 5:1 D. Ścisło (76.).
żk. Kozdra, Szadkowski - Pańczyk. cz.k. Książek (72.).

Sława: Kwiatkowski - Ulatowski, Lewandowski, Pawełek, Szadkowski (58. Bireta), Putno, Gostyński, Kozdra, P. Ścisło (80. Rominkiewicz), D. Ścisło (80. Kamiński), Wróbel (58. Bajtek).

Olimp: Jabłoński - Zięba (46. Pańczyk), Moryc, Kacianowski, J. Czarnojan, P. Czarnojan (65. Wierzbiński), Sałagan (82. Nowakowski), Janicki, Książek, Woroniecki (46. Tabaka), Krajewski.