Wysoka porażka w stolicy. Legia Warszawa - AZS Koszalin 103:68

red
Wysokiej porażki doznali w Warszawie koszykarze AZS Koszalin.

Zespół ze stolicy dość szybko objął kilkupunktowe prowadzenie. Tego dnia koszykarze Legii byli znakomicie dysponowani w rzutach za trzy punkty, dzięki którym sukcesywnie budowali swoją przewagę. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili już 35:20.

Po drugiej kwarcie na tablicy wyników widniał rezultat 59:30. Akademicy nie potrafili przeciwstawić się drużynie prowadzonej przez Tane Spaseva. Koszaliński zespół miał olbrzymie problemy zarówno w ofensywie, jak i w grze obronnej. Po trzeciej kwarcie Legia prowadziła aż 81:46. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną warszawian 103:68.

Jest to najwyższe zwycięstwo Legii w tym sezonie.

Cheerleaders AZS Koszalin podczas meczu z Turowem Zgorzelec. Zobaczcie zdjęcia i wideo!