AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 81:86 [WIDEO]

red
Koszykarze AZS Koszalin przegrali na swoim parkiecie z Polpharmą Starogard Gdański 81:86.

Początek spotkania nie był zbyt ładnym dla oka widowiskiem. Obie drużyny grały dość nerwowo i nieskutecznie. Polpharma prowadziła 11:8, jednak końcówka pierwszej kwarty należała do Akademików. W drugiej kwarcie w dalszym ciągu gra była bardzo wyrównana. Prowadzenie często się zmieniało, a na długą przerwę oba zespoły zeszły przy minimalnym prowadzeniu gości (37:39).

Początek trzeciej kwarty należał do gospodarzy, którzy objęli sześciopunktowe prowadzenie i też przy takiej przewadze rozpoczęli ostatnią część rywalizacji (64:58). Wraz z upływającym czasem emocje w koszalińskiej hali były coraz większe. Próbę nerwów lepiej wytrzymali przyjezdni, którzy ostatecznie zwyciężyli 81:86.

AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 81:86 (18:17, 19:22, 27:19, 17:28)