Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W towarzyskim meczu rozegranym w Koszalinie, reprezentacja...

Futsal: Polska przegrała z Francją w Koszalinie [wideo, zdjęcia]

W towarzyskim meczu rozegranym w Koszalinie, reprezentacja Polski w futsalu przegrała 3:4 z Francją.

Towarzyskie spotkanie w hali widowiskowo-sportowej było dla biało-czerwonych elementem przygotowań do spotkań barażowych z Węgrami o awans do mistrzostw Europy. Pierwsze spotkanie odbędzie się na boisku rywali, a rewanż 26 września w Koszalinie.

W dzisiejszym meczu pierwsza połowa należała zdecydowanie do gości, którzy w ciągu 2 minut zdobyli dwa gole i z taką przewagą zakończyli tę odsłonę. W 33. min podwyższyli na 3:0, ale Polacy szybko odpowiedzieli za sprawą Wojciecha Pawickiego, a w 34. min Sebastian Wojciechowski strzelił gola kontaktowego.

Niestety, pomimo gorącego dopingu koszalińskich kibiców naszej kadrze nie udało się doprowadzić do remisu. Goście przypieczętowali wygraną trzecim w tym meczu golem Abdessamada Mohammeda. Nasz zespół w 39. min zmniejszył tylko różnicę do jednego gola, gdy trafił Marcin Czech.

Polska - Francja 3:4 (0:2). 0:1 A. Aigoun (3), 0:2 A. Mohammed (5), 0:3 A. Mohammed (33), 1:3 W. Pawicki (33), 2:3 S. Wojciechowski (34), 2:4 A. Mo hammed (37), 3:4 M. Czech (39)
Polska: Foltyn, Widuch - Jurczak, Elsner, Gładczak, Mizgajski, Zastawnik, Solecki, Skrzypek, Mikołajewicz, Pawicki, Dewucki, Czech, Wojciechowski, Lutecki, Kriezel.

<center>POLUB NAS NA FACEBOOKU:
<div class="fb-like-box" data-href="https://www.facebook.com/NowosciSport" data-width="720" data-show-faces="true" data-stream="false" data-header="true"></div></center>

Polecamy

Jest kolejne minimum olimpijskie! Polska pływaczka z kwalifikacją na IO w Paryżu!

Isaac Del Toro wygrał pierwszy etap wyścigu Vuelta Asturias! Rafał Majka na podium!

Świetny początek Huberta Hurkacza w Madrycie! Demolka w pierwszym secie!