Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Akademiczki były faworytkami starcia z KPR Kobierzyce i...

Energa AZS Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 30:26 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Akademiczki były faworytkami starcia z KPR Kobierzyce i chociaż w przekroju meczu zagrały nierówno, to nie zawiodły kibiców, zwyciężając znacznie pewniej niż wskazuje na to końcowy rezultat.

Do przerwy koszaliński zespół prowadził różnicą 3-5 goli. Na początku drugiej połowy seria 4 trafień z rzędu pozwoliła powiększyć różnicę do 9 goli (18:9 w 35. minucie). Później gra Akademiczek nie wyglądała już tak dobrze i rywalki odrobiły część strat, ale wygrana nie była zagrożna nawet przez chwilę.

Energa AZS Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 30:26 (14:9)

EAK: Kowalczyk, Sach - Grobelska 2, Michałów 4, Mazurek 3, Smbatian 2, Budnicka, Tracz, Roszak 7, Domaros, Kaczanowska, Lalewicz 3, Urbaniak 4, Rycharska 5, Nowicka, Piwowarczyk.

KPR: Ciesiółka, Słota - Jakubowska 6, Mączka 8, Janczak 1, Wesołowska, Kaźmierska 5, Wiertelak 1, Charzyńska 2, Linkowska 1, Walczak 1, Dąbrowska, Michalak 1.