Wygrana w blasku świateł

(wok)
Honorową bramkę dla Iskry strzela Łukasz Paszkowski (nr 11).
A-klasa Bałtyk - Iskra 6:1 (3:1). Piłkarze Bałtyku Koszalin pokonali w a-klasowym pojedynku zespół Iskry Kłanino 6:1.

Bałtyk Koszalin - Iskra Kłanino 6:1 (3:1)

1:0 Leszek Pazdur (10.), 2:0 Mateusz Wiśniewski (17.), 2:1 Łukasz Paczkowski (27.), 3:1 Mateusz Sydoruk (34.), 4:1 Michał Koziarski (67.), 5:1 Mariusz Zblewski (75.), 6:1 Paweł Paczkowski (80-samobójcza).

Składy:
Bałtyk: Pietkowski - Zwoliński, Pelc, Pawłowski (78. Maksymiuk), Husejko, Ślusarz (73. Galary), Sydoruk (46. Zblewski), Pazdur, Wiśniewski (78. Żak), Koziarski, Szynkowski.

Iskra: Leman - Nowiński, Turek, Badziński, Bulgrin, Załaszczuk, Ł. Paczkowski, Ulatowski (57. P. Paczkowski), Jesionowski (57. Walaszczyk), Fahl, Kornaga (70. Muśliński).

Po raz pierwszy w Koszalinie grano przy sztucznych światłach. Mecz oglądało ponad pół tysiąca widzów. Trybuny euroboiska nie mogły pomieścić takiej liczby kibiców.

- W przyszłości nasi piłkarze swoje mecze rozgrywać będą nie na bocznym, ale na głównym boisku i wówczas dla wszystkich znajdzie się miejsce siedzące - powiedział Zenon Bednarek, prezes Bałtyku. Bałtykowcy pierwsze trafienie zanotowali w 10. minucie po tym jak skutecznym strzałem popisał się młody, obiecujący napastnik Leszek Pazdur. Siedem minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Marcin Wiśniewski. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla ambitnie walczącej Iskry strzelił Łukasz Paczkowski.

Odpowiedź Bałtyku była niemal natychmiastowa i w 34. minucie za sprawą Mateusza Sydoruka Bałtyk wygrywał 3:1. Po zmianie stron dominowali już tylko gospodarze, którzy strzelili trzy kolejne bramki.