IV liga: Udany początek wiosny Olimpa Gościno. W Szczecinie pokonał Jezioraka 3:1

arch
Zagrożony spadkiem zespół Gościna od początku kontrolował mecz.

Pierwszego gola goście doczekali się w 30. minucie. Konto otworzył Marek Skowyra mocnym strzałem z wolnego z ok. 22 m. Faulowany w tej akcji Adam Zalewski miał również swój udział w drugiej bramce. Pięć minut później tak wyłożył piłkę Konradowi Romańczykowi, że pozyskanemu zimą z Bałtyku Koszalin napastnikowi pozostało mu tylko posłać ją do pustej bramki.

Tuż przed przerwą goście stracili gola w dość niecodziennych okolicznościach. Jeziorak strzelił gola z wolnego o okolic... połowy boiska.

Po zmianie stron nadal przeważał Olimp, ale w 89. min o mało nie padło wyrównanie, gdy po kolejnym stałym fragmencie goście strzelali na pustą bramkę. Na szczęście piłkę wybił jeden z obrońców z Gościna przy okazji uruchamiając kontratak. Bartosz Stadnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i ustalił wynik na 3:1!

Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 1:3 (1:2)
0:1 Skowyra (30.), 0:2 Romańczyk (35.), 1:2 (44.), 1:3 Stadnik (90.).

Olimp: Mikołajczak - Tymek, Skowyra, Płomiński, Prześluga (82. Grochowski), Stadnik, Roszak, K. Bocheński (75. Wierzejski), Zalewski (70. Piwko), Romańczyk, Kułakowski (65. Kita).