IV liga: Sokół Karlino zremisował u siebie 1:1 z Vinetą Wolin

arch
Sokół Karlino po wygranej w pierwszej wiosennej kolejce IV ligi 3:0 z Leśnikiem Manowo, w drugiej podzielił się punktami z Vinetą Wolin.

Do gospodarzy należała I połowa. Grając z wiatrem stwarzali sytuacje strzeleckie. Wykorzystali jedną. W 10. min Adrian Rutkowski uderzył precyzyjnie przy słupku zza szesnastki. Napastnik Sokoła miał do przerwy jeszcze jedną sytuację, a po jego dograniu Marcin Gozdal nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam.

Po zmianie stron przewagę uzyskali goście, dominując przede wszystkim w środkowej strefie. Wyrównanie padło po wolnym z ponad 20 m i rykoszecie od obrońcy. Przy 1:1 kolejnej okazji nie wykorzystał Rutkowski, a w ostatniej akcji meczu rezerwowy Tomasz Ostrowski uderzył nad bramką. Wcześniej swoją szansę mieli goście w sporym zamieszaniu pod bramką Marcina Mallka.

Sokół Karlino - Vineta Wolin 1:1 (1:0)
1:0 Rutkowski (10.), 1:1 Horbowskyj (60.).

Sokół: Mallek - Rodak, J. Tomczyk, Więckowski, Kowalczyk, K. Tomczyk, Forczmański, Sowa (75. Kotarba), Kornaga, Gozdal (80. Ostrowski), Rutkowski (75. Niedbalski).