IV liga: Rasel Dygowo - Olimp Złocieniec 5:1 [ZDJĘCIA]

Trzy gole i dwie asysty zaliczył w czwartoligowych derbach powiatu kołobrzeskiego Andrzej Wojciechowski.

Niemal 42-letni piłkarz jeszcze raz pokazał młodszym zawodnikom, co znaczą umiejętności i znakomite wyszkolenie. Przy stanie 1:0 dla gości, najpierw wykonał popisowo rzut wolny, a w doliczonym czasie pierwszej połowy trafił bezpośrednio z rzutu rożnego!

Pięć minut po zmianie stron skompletował hattricka, a później dwa razy wykładał piłkę kolegom z zespołu. Dla Rasela była to dopiero druga wygrana w obecnych rozgrywkach. Olimp zaliczył najwyższą porażkę w sezonie.

Rasel Dygowo - Olimp Gościno 5:1 (2:1)
0:1 Płomiński (15. karny), 1:1, 2:1 i 3:1 Wojciechowski (26., 45+1 i 50.), 4:1 Wiśniewski (57.), 5:1 Ejzygmann (65.).
żk. S. Bocheński.

Rasel: Waśków - Lange, Ejzygmann, Murawski, Lampa, Zejfer, Żdanow, Świżek (65. Suchwałko), Wojciechowski (70. Kołodziejski), Wiśniewski (78. Kukielewski), Duwe (78. Niemierzycki).

Olimp: Mikołajczak - Wudarczyk, Płomiński, Tymek, Skowyra (56. Prześluga), Klimkowski (63. Grochowski), Roszak (65. Lenio), Stachowiak (53. Plata), S. Bocheński, Zalewski, K. Bocheński.