SM Bydgoszcz - KSKK Koszalin: I liga regionalna kobiet

Ponad dwa tygodnie przerwy miały po 1. kolejce I ligi regionalnej koszykarki KSKK Koszalin. Fot. Jacek Wójcik
Ponad dwa tygodnie przerwy miały po 1. kolejce I ligi regionalnej koszykarki KSKK Koszalin. W sobotę o godz. 14.00 podopieczne Renaty Dudek i Agaty Janickiej zagrają na wyjeździe z SM Bydgoszcz.

Przypomnijmy, że w pierwszej serii spotkań koszalinianki po dramatycznej końcówce pokonały OSSM PZKosz. Gdynia 72:70. Drużyna SM Bydgoszcz inaugurowała sezon również w obcej hali, pokonując we Władysławowie Blizę 71:62, ustawiając przebieg meczu już po połowie pierwszej kwarty (prowadziły 15:2).

- Bydgoszczanki to trudny przeciwnik. Toczymy z nimi zawsze zacięte boje - powiedziała Renata Dudek. - Jak zwykle będziemy walczyć do ostatniego gwizdka sędziego i mamy nadzieję, że przywieziemy z Bydgoszczy zwycięstwo - dodała.

Na wyjazd zespół KSKK wybiera się w optymalnym składzie. Żadna z koszykarek nie narzekała na kontuzje. Pierwszy mecz u siebie, koszalinianki rozegrają dopiero za tydzień (14 bm.), a przeciwnikiem będzie TMK Pomorze Tczew.

Program 2. kolejki: Bliza Władysławowo - Artego II Bydgoszcz, KKS Olsztyn - SKK Hit Kobylnica, SM Bydgoszcz - KSKK Koszalin, OSSM PZKosz. Gdynia - KKS Olsztyn.