MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Siatkówka: Zacięte mecze w kołobrzeskiej lidze powiatowej

Trzecią kolejkę rozegrała Amatorska Liga Piłki Siatkowej Powiatu Kołobrzeskiego mężczyzn.

W Rymaniu miejscowy UKS Viking uległ po zaciętej walce Pawlakom Gościno 1:3 (26:28, 25:20, 17:25, 23:25). Największych emocji dostarczyły set pierwszy i ostatni, rozgrywane na przewagi. Końcówka należała do lepiej zorganizowanej drużyny gości. Wyróżnili się Damian Sielicki (Viking) i Jakub Pawlak (Pawlaki). W drugim meczu Grot Dygowo pokonał Fanzę Gmina Kołobrzeg 3:1 (23, 23, -21, 21). Także to spotkanie było wyrównane. Losy każdego seta rozstrzygały w końcówkach. Wyróżnili się Mateusz Dymecki (Grot) i Łukasz Kędziora (Fanza). Pauzował zespół Verano Kołobrzeg.
1. Pawlaki 3 9 9-4
2. Grot 3 8 8-5
3. Fanza 2 4 4-3
4. Viking 2 2 2-6
5. Verano 2 2 1-6

W lidze kobiet rozegrano zaległe spotkania. Wyniki: MKS Koszalin - UKS Viking Rymań 3:0 (21, 22, 11), LO Gryfice - Viking 0:3 (21, 20, 21), UKS Resko - LO Gryfice 3:0 (22, 19, 16).
1. LO Gryfice 3 5 3-7
2. Viking 2 4 3-3
3. MKS Koszalin 1 3 3-0
4. UKS Resko 1 3 3-0
5. Pawlaczki 1 1 1-3