Bądź fit! Trenuj z nami podczas maratonu fitness

  Bądź fit! Trenuj z nami podczas maratonu fitness

  Joanna Krężelewska

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Bądź fit! Trenuj z nami podczas maratonu fitness

  ©Radosław Koleśnik

  Pięć godzin zróżnicowanych treningów, które poprowadzą najlepsi koszalińscy instruktorzy - tak będzie 9 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej
  Bądź fit! Trenuj z nami podczas maratonu fitness

  ©Radosław Koleśnik

  Jeśli Twe noworoczne postanowienie brzmiało: schudnąć, ale dotąd nie udało ci się go zrealizować, nie panikuj! Zrezygnuj z ekstremalnych głodówek i zacznij się ruszać. Ruch jest Twoim sprzymierzeńcem w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, a aktywności możesz zacząć zażywać w towarzystwie - wtedy jest jeszcze przyjemniej!
  A może już od dawna jesteś fit? I Ciebie nie może zabraknąć na tej imprezie! Bądź przykładem, jak żyć zdrowo i poznaj innych, którzy taki model życia preferują. Okazją ku temu będzie II maraton fitness, który organizujemy w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich w Koszalinie już 9 kwietnia! Impreza potrwa w godz. 10-15, a to oznacza aż pięć treningów, które poprowadzą dla Was instruktorzy z najlepszych klubów fitness w Koszalinie. Z kim będzie można ćwiczyć?

  Oto harmonogram zajęć:

  • godz. 10-11 - zumba - Angelika Mackiewicz (Top Toys Dance School)
  • godz. 11-12 - Best Body Shaper - Dominika Lewandowska (Fitnesstudio Dominika)
  • godz. 12-13 - fitness - Anna Majchrowska (Centrum Rekreacji Forma)
  • godz. 13-14 - brzuch, uda, pośladki - Ania Majchrowska (Centrum Rekreacji Forma)
  • godz. 14-15 - zdrowy kręgosłup - Gosia Kamińska (Centrum Rekreacji Forma)

  Zgłoś się już dziś!


  A wszystko to w rytm szybkiej muzyki. Przygotuj się na eksplozję endorfin!
  Oprócz wysiłku fizycznego, zaplanowaliśmy moc atrakcji. By zwiększyć pokłady energii będziecie mogli skosztować pysznych przekąsek, które przygotuje dla was Obora Catering. A kiedy się zmęczycie i zapragniecie złapać nieco oddechu, czekać na Was będą specjalistki, które na co dzień zajmują się zdrowiem i urodą. Podpowiedzą, jak urozmaicić menu, jak ograniczyć kalorie, wzbogacając jednocześnie smak przygotowywanych dań.

  Na maraton możecie też przyjść ze swoimi pociechami. Na najmłodszych czekać będzie wyjątkowy kącik zabaw, w którym obowiązywać będzie zasada - zero nudy!

  Wstęp jest bezpłatny, ale - uwaga - liczba miejsc jest ograniczona. Udział w imprezie należy zgłosić wcześniej - formularz zgłoszeniowy można znaleźć na www.gk24.pl/fitness i na facebookowym profilu wydarzenia. Warto się pospieszyć - swoją obecność potwierdziło już ponad 300 osób!

  W pierwszym maratonie fitness, na który zaprosiliśmy państwa 1,5 roku temu, udział wzięło ponad pół tysiąca osób. Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie dominowały głównie panie, ale nie brakowało też ćwiczących mężczyzn. Wiek? Tu rozpiętość była ogromna. Najstarszy z uczestników zabawy miał aż 84 lata! I tym razem zapraszamy do wspólnej zabawy i ćwiczeń wszystkich chętnych. Bądźcie fit i bądźcie z nami!

  partnerzy 263x30
  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Polecamy

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

  Osobowość Roku 2017 - Poznaj laureatów

  Osobowość Roku 2017 - Poznaj laureatów

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej