Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin 1:1 po I połowie [RELACJA NA ZYWO]

(wok)
Wojciech Kukliński
W Barlinku piłkarze Gwardii Koszalin walczą o zwycięstwo i powrót na drugie, dające bezpośredni awans do III ligi miejsce w tabeli.

Rywalem gwardzistów jest jedenastka Pogoni Barlinek, która w tym roku wygrała wszystkie mecze. Po pierwszej połowie jest remis 1:1.

Gole zdobyli Maciej Malinowski w 3. minucie i Leszek Pazur w 38. Tuz przed przerwą znakomita okazje miał Piotr Hołub. Czarny uderzał z kilkunastu metrów, ale nie zdołał pokonać bramkarza zespołu z Barlinka.

Gwardziści występują w następującym składzie: Kaźmierczak - Pelikan, Szczepański, Dondera, Łożyński, Pazur, Nowacki, Ignaszewski, Morawski, Hołub, Ogordowczyk.