Piłka nożna > Towarzysko: Koral Dębnica - Leśnik Manowo 1:2

Siódmy mecz sparingowy mają za sobą piłkarze beniaminka III ligi, Leśnika Manowo. W Polanicy koło Czuchowa pokonali inny zespół tej klasy rozgrywkowej, Korala Dębnica 2:1 (1:0). sxc/hu

Było to ich czwarte zwycięstwo w kontrolnym meczu. Co ciekawe, wszystkie bramki w tym meczu zdobyli podopieczni trenera Tomasza Chrupałły. Pechowcem, ktory pokonał swojego bramkarza był Piotr Jakubowski.

Było to przy stanie 2:0 do Leśnika. Obydwa gole zdobyli zawodnicy pozyskani w przerwie zimowej. W pierwszej połowie do siatki trafił Seweryn Fijołek, a po zmianie stron Konrad Lemieszko. Ten ostatni, niespełna 20-letni obrońca jest już oficjalnie zawodnikiem Leśnika.

W sobotę Leśnik zagra z Raselem Dygowo. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.30 w Kołobrzegu.

Koral Dębnica - Leśnik Manowo 1:2 (0:1)
0:1 Fijołek (24.), 0:2 Lemieszko (65.), 1:2 Jakubowski (83. samob.).

Leśnik: Czarnecki - Czaja, Ejzygmann, Rokicki, Fijołek, Sęk, Jakubowski, Krzywonos, Morawski, Husejko, P. Marczak. Na zmiany wchodzili: Lemieszko, Gozdal, Rakowski, Pooch, Romańczyk, Sieradzki.