Koszykówka > Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 65:76

Vladimir Tica był najskuteczniejszym zawodnikiem AZS.
Vladimir Tica był najskuteczniejszym zawodnikiem AZS. Fot. Jacek Wójcik
Koszykarze AZS wygrali na gorącym terenie w Starogardzie Gdanskim prowadząc przez cały mecz.

Koszalinianie rozpoczęli od prowadzenia 12:2, które ustawiło przebieg meczu. Po dwóch kwartach mieli 11 pkt przewagi. Gospodarze próbowali odrabiać straty po zmianie stron. W trzeciej kwarcie odrobili większość strat, ale wtedy AZS zdobył 6 pkt z rzędu i znów odzyskał kontrolę nad meczem. W ostatnich 10 minutach zespół trenera Rade Mijanovicia powiększył przewagę do 15 punktów i bez problemu dowiózł zwycięstwo do końca.

Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 65:76 (11:21, 16:17, 20:15, 18:23)
Polpharma: Okafor 15 (1x3, 9 zb.), Weeden 15 (3x3), Mirkowić 6, Majewski 6 (2x3), Ochońko 0 - Angley 14 (1x3, 5 zb.), Kulig 6, Trivunović 3 (1x3), Dąbrowski 0.
AZS: Reese 16 (2x3, 6 zb.), Kuebler 14 (2x3), Metelski 8, Navickas 6 (1x3, 6 as., 5 prze.), Wiśniewski 6 - Tica 16 (2x3, 10 zb.), Surmacz 10 (1x3), Diduszko 0, Milicić 0.