Juniorzy młodsi Bałtyku Koszalin znów bez punktów

CLJ U-17. W 4. kolejce rozgrywek juniorzy młodsi Bałtyku ponieśli czwartą porażkę.

Pierwsza połowa to bicie głową w mur po obu stronach i głównie zachowawcza gra w środku pola. Sytuacji było jak na lekarstwo.
Po przerwie gra się ożywiła, z korzyścią dla gospodarzy. Wynik tworzył Damian Wojda, a następnie kropkę nad "i" postawił Krystian Faltyński, wykorzystując to, że podopieczni trenera Wojciecha Polakowskiego, chcąc gonić wynik, odsłonili się. Postawili na atak kosztem obrony. Dwie sytuacje sam na sam miał choćby Kacper Rapita. Zabrakło chłodnej głowy i skuteczności.

- Szkoda tego meczu, bo rozegraliśmy nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie - ocenił trener Polakowski.

- W ostatnich minutach zaryzykowaliśmy, postawiliśmy wszystko na jedną kartę i przeszliśmy na trzech napastników. Stąd stracony gol w końcówce - dodał.

Pozostałe wyniki 4. kolejki: Błękitni Wronki - AP Pogoń Szczecin 1:0, Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0:1, Pogoń Szczecin - Lech Poznań (mecz 25 bm.).

Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Wojda (55.), 2:0 Faltyński (80.).
Bałtyk: Szymański - Żyła, Jaworski, Woźniak, Pańczyk, Bazyliński (78. Chmielewski), Wojtczak (70. Łosowski), Rapita, Kapuściński (70. Ścirka), Mamak, Mąka.