Sprawdzian szóstoklasisty 2014. TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI....

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI. To już za tydzień

Sylwia Zarzycka

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI. To już za tydzień
Sprawdzian szóstoklasisty 2014. TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI. To już za tydzień

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. ©Archiwum

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Już 1 kwietnia, uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zasiądą do obowiązkowego, pierwszego egzaminu w ich życiu: sprawdzianu szóstoklasisty.

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Przygotowania trwają

W wielu szkołach trwają ostatnie próby, uczniowie przypominają sobie wiadomości, ćwiczą pisanie, rozwiązują zadania z matematyki.

Przypomnijmy, w tym roku po raz ostatni sprawdzian ma znaną od lat formułę. Test zawierać więc będzie pytania z języka polskiego i matematyki, może, ale nie musi, również z przyrody. Uczniowie na jego rozwiązanie będą mieli godzinę.
Za bezbłędnie zdany egzamin, można otrzymać 40 punktów. Wynik, nie rzutuje na to, czy uczeń podstawówkę ukończy, czy też nie. Ważne jest to, by do egzaminu przystąpił.

W przyszłym roku sprawdzian trwać będzie półtorej godziny, poszczególne bloki tematyczne zostaną wyraźnie oddzielone, a do dotychczasowych zagadnień dołączy także test z języka obcego.

UWAGA! Zachęcamy dzieci i rodziców do sprawdzenia wiedzy. Zamieszczamy test i odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty z 2013 roku.

Test >>>> Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Test

Odpowiedzi >>>> Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2014. Test, pytania, odpowiedzi

Uwaga szóstoklasiści! Już 1 kwietnia 2014 roku tuż po zakończeniu egzaminu zamieścimy test i odpowiedzi. Znajdziecie je TUTAJ >>> Sprawdzian szóstoklasisty 2014. TEST, PYTANIA, ODPOWIEDZI

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo