Darłowska Zadyszka. 181 zawodników na starcie [wideo, zdjęcia]

Redakcja
Start w Darłowie
Start w Darłowie Rafał Nagórski
W sobotę w Darłowie zorganizowano "Darłowską Zadyszkę" - imprezę biegową dla młodszych i starszych. Na starcie biegu głównego na dystansie 10 kilometrów stanęło 181 zawodników z takich miejscowości jak: Koszalin, Lębork, Mścice, Domasławice, Koszalin, Kamień Pomorski, Naćmierz, Grudziądz, Białogard, Świdwin, Ustka, Inowrocław, Świdwin, Kołobrzeg, Szczecin. Bieg główny wygrał Tadeusz Zblewski (Bytów) z czasem 32 minuty 26 sekund, drugi był Piotr Drwal (Ustka): 32,33, a trzeci Damian Gałkowski (Sławsko) 33,09. Wśród pań zwyciężyła Katarzyna Pobłocka (Lębork) 40,29, drugie miejsce zajęła Urszula Kasztelan (Koszalin) 41,03, a trzecia była Magda Witkiewicz (Białogard) 41,44.

Materiał oryginalny: Darłowska Zadyszka. 181 zawodników na starcie [wideo, zdjęcia] - Głos Koszaliński