Czaplinecki weteran nie zwalnia tempa. Mocny start w Debrznie

Jan Dymecki z Czaplinka zajął 1. miejsce w kategorii wiekowej M60+ oraz 37. w grupie open (na 48 uczestników) podczas wyścigu Debrznie nad jeziorem Żuczek (woj. pomorskie). Archiwum
Jan Dymecki z Czaplinka z powodzeniem rywalizował wyścigu MTB pod nazwą Dzikie Szaleństwo Ziemi Debrzeńskiej.

Trasa była zróżnicowana - biegła po asfalcie, duktami leśnymi, czy single trackiem. Do pokonania były dwa okrążenia po około 10 km (dystans mini) lub cztery okrążenia na tej samej trasie (dystans mega). Imprezę organizowało Stowarzyszenie Wyścigi Kolarskie Debrzno, a współorganizatorami byli: Gmina Debrzno, CKST Debrzno i koło LOK w Debrznie. Najlepsi z poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali medale i upominki.

Urodzony w 1948 roku kolarz z Czaplinka już planuje kolejne starty.