Biegi na orientację. Złoty sprint Angeliki Maciejewskiej

sxc.hu
Angelika Maciejewska z Trapera Złocieniec została mistrzynią 17. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich - Mazowsze 2011.

W pierwszym dniu zmagań została Angelika Maciejewska wygrała bieg sprinterski. Warto przypomnieć, że 15-latka z Trapera w maju br. we włoskim Trentino zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata Szkół Gimnazjalnych w biegu średniodystansowym. Trenerem mistrzyni jest Aleksander Burzyński.

W klasyfikacji klubowej 17. OOM zwyciężył Śląsk Wrocław przed UKS Orientuś Łódź i MKS Paulinum Jelenia Góra. Traper uplasował się na czwartym miejscu na 21. sklasyfikowanych klubów.