Bank BPS Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 91:73

Jacek Wójcik [email protected]
Po siedmiu wygranych meczach z rzędu, kołobrzescy koszykarze zostali w środę zastopowani w Kwidzynie.

Basket prowadził od pierwszej do ostatniej minuty meczu, wygrywając "po drodze" wszystkie kwarty. Kotwicę zawiodła skuteczność (25/64 z gry w tym 5/23 za 3 pkt) i gra na tablicach (zbiórki 37:46). Goście nie grali też tak zespołowo jak we wcześniejszych spotkaniach.

Bank BPS Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 91:73 (24:14, 20:19, 20:17, 27:23)

Basket: Weeden 21 (1x3), Walllace 15 (1x3, 9 zb., 2 bl.), Tica 11 (1x3, 10 zb.), Garner 6, Dąbrowski 4 (5 zb., 6 as.) - Hawkins 12 (2x3, 4 as.), Hyży 9 (11 zb.), Lubeck 6 (2x3), Kuebler 3 (4 as.), Kowalewski 2 (4 zb.), Mróz 2.

Kotwica: Hamilton 13 (5 zb., 5 str.), Kikowski 10 (3x3), Cielebąk 9 (5 zb.), Naymick 6 (4 zb.), Crone 2 - Mills 12 (6 zb.), Stelmach 10 (2x3, 5 zb.), Barrett 7 (5 zb., 3 bl.), Przybyszewski 4.