Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie 3:2 [wideo, zdjęcia]

Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie
Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie Dawid Jaśkiewicz
W kolejnym meczu sparingowym, Bałtyk Koszalin pokonał Astrę Ustronie Morskie 3:2. Mimo, że było to tylko spotkanie towarzyskie, mające na celu przede wszystkim aspekt treningowy, to zawody miały dość ostry przebieg. Gracze żadnej z drużyn nie zamierzali cofać nóg i na boisku często dochodziło do gwałtownej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami obu zespołów. Już w jednej z pierwszych akcji gospodarzy, z lewej strony pola karnego precyzyjnie dośrodkował Bartosz Maciąg, a głową piłkę do siatki skierował Konrad Romańczyk. Kilka minut później podanie Konrada Rokickiego na gola zamienił Marcin Chyła. W zespole z Ustronia Morskiego wystąpiło kilku zawodników testowanych. Sztab szkoleniowy trzecioligowca przyglądał się m.in. grze kilku graczy zza naszej wschodniej granicy. Jeszcze przed przerwą szybką kontrę podopiecznych Roberta Żolika celnym strzałem wykończył Doudou Ndao. Po zmianie stron padły dwie bramki. Najpierw pięknym strzałem z dystansu popisał się Sebastian Wiśniewski i Bałtyk ponownie objął dwubramkowe prowadzenie. Tuż przed końcowym gwizdkiem drugiego gola dla Astry zdobył Artur Próchnicki.